Hakkımızda

Hakkımızda

Xenon Digital, “kalite odaklı” üretim prensibini “müşteri odaklı” satış ile devam ettiren ve “müşteri memnuniyeti” ilkesi ile satış öncesi ve sonrası hizmet veren öncü  bir firmadır.

Xenon Digital kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini temel ilke edinmekle beraber müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile tüm müşterilerinin günden güne artan takdirini ve beğenisini kazanmaktadır.

Odak noktamız makine satın almaya ihtiyaç duyan kullanıcıların ihtiyaçlarının verimli bir şekilde karşılanması ve kullanıcılara bir değer sunmaktır.

Satış öncesi ve sonrası hizmet birimlerini bünyesinde barındıran Xenon Digital  yüksek nitelikli makine ve ürünlerin siz değerli müşterilerimize ulaşmasını garanti ediyor.

Misyon ve Vizyonumuz

Hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem satış sonrası desteği önemli kılmaktadır. Xenon Digital, satış sonrasında yetkin teknik kadrosu ile Kurulum, Bakım ve Teknik Servis hizmeti sağlayarak müşteri taleplerine hızlı, güvenilir, doğru çözümler sunar.

 • Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz
 • Kaliteli ürünler üretiyor ve sürekli kalitemizi artırıyoruz
 • Ürünlerimizi dünyanın dört bir tarafına ulaştırıyoruz
 • Kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.
  ArabicEnglishRussianTurkish

  Xenon Digital, “kalite odaklı” üretim prensibini “müşteri odaklı” satış ile devam ettiren ve “müşteri memnuniyeti” ilkesi ile satış öncesi ve sonrası hizmet veren öncü bir firmadır.

  ADRES

  Bağlar Mah. 24. Sok. No:12/C Güneşli-Bağcılar/İstanbul

  TELEFON

  0212 550 55 65
  0544 438 40 24

  EPOSTA

  info@xenondigital.com.tr

  Cart
  Konuşmayı Başlat
  Çevrimiçi